MÖBLER / Bord / Slagbord 16045388
nr 1604 5388
Slagbord
med lådor, Furu. Bredd: 36+ 2x50, djup: 70 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:57:47
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr